Kuidas kaalust alla võtta 10 kg võrra? Treening ja Dieet

kehaline aktiivsus kehakaalu langetamiseks kuus 10 kg võrra

Kaalu kaotamise probleem on viimasel ajal kõige aktuaalsem nii noorte tüdrukute kui ka vanemate naiste seas. Kuid just tüdrukud on kõige sagedamini mures oma välimuse ja liigsete kilode puudumise pärast, mistõttu nad otsivad iga päev viise, kuidas harjutuste ja dieediga 10 kg alla võtta. Miks just 10 kg? See kaal on ligikaudne, sest iga kehakaalu kilogrammide arv, millest peate vabanema, on puhtalt individuaalne. Kuid ikkagi on Internetis endiselt populaarseim otsingupäring "Kuidas kaalust alla võtta 10 kg võrra? Treening ja toitumine", nii et räägime sellest hiljem.

Tegelikult on kaalu langetamiseks üsna palju võimalusi. See hõlmab mitte ainult dieete ja harjutusi, vaid ka õiget toitumist üldiselt ja erinevaid kosmeetilisi protseduure (mähised, massaažid, vannid), rääkimata teedest ja taimsetest preparaatidest kaalu langetamiseks. Kuid kõik teavad, et see on integreeritud lähenemisviis probleemi lahendamiseks, kuidas kuu jooksul harjutustega 10 kg kaalust alla võtta, mis annab kõige tugevama efekti.

Fitnessekspertide välja töötatud spetsiaalsed kehakaalu langetamise treeningsüsteemid võimaldavad teil tõhusalt kaotada 10 kg treeninguga 2 nädala jooksul või varem ainult siis, kui järgite rangelt teatud dieeti ja kehalise aktiivsuse taset. Nende abil saate mitte ainult oma kehakaalu normaliseerida, vaid ka peaaegu kõiki lihasrühmi pumbata.

Kõigile, kes soovivad 2 nädala või maksimaalselt kuu harjutustega 10 kg kaalust alla võtta, tutvustame spetsiaalset tõhusate koduste treeningute komplekti.

Kuidas kaalust alla võtta 10 kg kuus treeninguga?

Nagu me juba avastasime, võib oodatavaid tulemusi anda ainult integreeritud lähenemisviis kaalulangetamise küsimusele. Seetõttu ärge unustage kaalulangetamise harjutusi tehes õigesti süüa ja juua kuni 2-3 liitrit vett. Regulaarne füüsiline aktiivsus peaks olema kohustuslik. Selleks saate registreeruda basseini, fitnessi, aeroobika, tantsimise, pilatese või jooksmise jaoks.

Ja kui soovite tulemust kinnistada, kasutage 10 kg kaalust alla võtmiseks järgmist treeningukomplekti. Mõelge harjutustele kõige probleemsematele kehapiirkondadele:

  • Lähteasend - kätel seismine (nagu kätel surumisel), selg on ühtlane ja ei vaju ning kõht on sisse tõmmatud. Painutage üks jalg põlvest ja suunake see vastasõla poole, seejärel pöörduge tagasi algasendisse. Korrake samu samme teise jalaga umbes 15 korda 3 seeriat.
  • Haara tooli seljatoest ja tõsta jalg keha suhtes 90-kraadise nurga all ilma põlve painutamata. Pärast seda tehke sellega 10 ringikujulist liigutust ja vahetage jalg. Hoidke selg kogu aeg sirge.
  • Seisake tooli külge külili, hoidke käega, ja tehke 20 kiiku mõlema jalaga küljele, tehes 3 seeriat. Koormuse suurendamiseks ärge hoidke tooli käega kinni.
  • Lamage põrandal ja tõstke oma tuharad rütmiliselt üles-alla vähemalt 20 korda 3 seerias. Pärast seda keerake end küljele ja tehke 30 kiigutamist mõlema jalaga üles ja ette, hoides seda põrandaga paralleelselt.
  • Asetage jalad õlgade laiusele ja tõstke käed üles, kinnitades need lossi. Tehke sujuvaid kaldeid, kõigepealt ühes suunas, seejärel teises suunas ja seejärel pöörduge tagasi algasendisse. Peaksite tundma, kuidas teie kaldus ja kõhulihased on venitatud, mis vabastab teid järk-järgult külgede lõtvumisest.
  • Asetage jalad üksteise lähedale ja liigutage jalgu, kõigepealt üks, seejärel teine. Samal ajal seiske alati sirgelt, ilma selga kallutamata. Kui see harjutus on teile raske, võite hoida kätt tooli seljatoe taga. Tehke iga jalaga umbes 15 kiiku 3 seerias.

Kuid selleks, et harjutused annaksid kehakaalu langetamisel maksimaalse tulemuse, on vaja rangelt kinni pidada õigest dieedist, nii et edaspidi räägime sellest, kuidas dieetide abil kaalust alla võtta 10 kg võrra. Samuti ärge unustage treeningut.

Kuidas dieetide ja regulaarsete treeningute abil kaalust alla võtta 10 kg või rohkem?

õun kehakaalu langetamiseks kuus 10 kg

Tehes ülaltoodud harjutuste komplekti kehakaalu langetamiseks, määrake endale individuaalne dieet. Seda võivad esindada nii spetsiaalselt välja töötatud dieedid kui ka teatud piirangutega tervisliku toitumise reeglitel põhinev dieet.

Isegi kui sa ei ole dieetide pooldaja, pea meeles, et tõhusaks kaalu langetamiseks tuleb kindlasti loobuda alkoholist, rasvastest, magusatest ja tärkliserikastest toitudest, välja arvatud kiirtoidud, kiired süsivesikud ja küllastunud rasvad. Asenda figuurile kahjulikud toidud värskete köögiviljade, puuviljade ja teraviljadega ning joo ka võimalikult palju vett. Vähendage oma igapäevast portsjonit: nii saate vähendada oma toidukoguseid. Lisaks väheneb peagi su mao maht märgatavalt ning näljatunne ei häiri sind nii sageli ning suudad tarbida järjest vähem kaloreid.

Kui julged võtta kasutusele drastilisi meetmeid ja tahad teada, kuidas dieetide abil kaalust alla võtta 10 kg või rohkem, siis kasuta järgmisi meetodeid:

  • Range monodieet, mis põhineb rasvavabal keefiril ja tatral. Mõeldud on 1 nädal, soovi korral võib mõne aja pärast pikendada või korrata.
  • Dieet selleri supil põhinev. See on üks lihtsamaid, sest seda suppi võib figuuri pärast kartmata süüa igas koguses iga kord, kui tunned nälga. Selle valmistamiseks läheb vaja järgmisi tooteid: 1 kg kapsast, 2 porgandit, 0, 5 kg sellerit, 1-2 sibulat, 1-2 paprikat ja 2 tomatit või tomatipastat.
  • Jäik dieet, mis põhineb vahelduval paastul. See dieet aitab kaalust alla võtta vaid nädalaga 10 kg, kuid sellel võib olla palju vastunäidustusi, seega mõelge hoolikalt, enne kui kaalu langetamise nimel oma tervisega riskite. Vahetage päevad, mil jood ainult mineraalvett, päevadega, mil jood liitri piima. Ühel tööpäevadest võite süüa köögiviljasalatit või puuvilju ning nädalavahetusel - keedetud muna, liha või 100 grammi rasvavaba kodujuustu keefiriga.